• Zamówienia można składać przez email w zakładce KONTAKT po lewej stronie, a także na Facebooku klikając przycisk “Wyślij wiadomość”. Odpowiem na każde pytanie.
  • Każda praca potrzebuje innego czasu realizacji. Nie wystarczy 1 dzień aby zrobić coś spersonalizowanego. Zazwyczaj to 7 dni, choć przy większych i bardziej pracochłonnych pracach czas delikatnie się wydłuży. Czas będzie zależny także od ilości aktualnych zamówień, ale o tym poinformuję w trakcie naszych rozmów. Jednak wierzę, że czas oczekiwania wynagrodzi radość otwieranej paczki.
  • Ceny przytulanek zaczynają się od 30 zł wzwyż, zaś prace indywidualne wyceniane są przed wykonaniem, po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z klientem. Uzgadniamy wtedy wielkość, kolorystykę, kształt, rodzaj i cenę. Określam także czas, potrzebny do wykonania danej pracy. Płatność zawsze z góry. Wyjątkiem są rzeczy gotowe, dostępne od ręki, wtedy możliwość płatności za pobraniem. Możliwy także odbiór osobisty pomiędzy Wołominem a Warszawą.
  • Po wykonanej pracy informuję o gotowej przesyłce oraz o jej wysłaniu.
  • Produkty wysyłam zabezpieczone w kopercie bąbelkowej Pocztą Polską. Koszt wysyłki to 20 zł, zaś przy dużych, cięższych maskotkach wyniesie 30 zł. Zostaną Państwo o tym poinformowani przed realizacją projektu, po omówieniu wszystkich szczegółów.
  • Jeśli interesuje Państwa któraś praca na stronie ale chcielibyście ją w innej kolorystyce, rozmiarze, zapraszam do kontaktu. Piszcie, a w trakcie rozmowy odpowiem na nurtujące pytania. A może Wasze dziecko, lub Wy macie jakiś pomysł? Opowiedz mi o nim, możliwe, że uda mi się go zrealizować.
  • Jeśli chodzi o nietypowe zamówienia, na które nie mam wzoru, są one pomysłem dziecka, rodzica lub po prostu postacią z bajki, po uzgodnieniu ceny i czasu, zaakceptowaniu warunków i wpłaceniu bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50%, zamówienie zostanie zrealizowane.