Witajcie w nowym roku 2019. Mam nadzieję, że będzie to rok pełen obfitości włóczkowo – szydełkowo – projektowo dla mnie, a dla Was rok pełen spełnionych marzeń i planów. Gorąco Wam i sobie tego życzę.

Rok zaczynamy wpisem lali którą poznaliście kilka dni temu.

Susanę wykonałam z bardzo mięciutkiej i miłej w dotyku włóczki akrylowej Mimoza Natura w kolorze kremowym. Inspiracją kolorystyczną były ubiory ludowe typowo warmińskie. Sukienka to głównie biel przełamana paseczkami w kolorze czerwieni i niebieskiego. Do kompletu są buciki w granatowym odcieniu z czerwonym kwiatkiem, zaś na głowie wśród burzy szarych włosów, przeplata się biała usłana kwiatami opaska. Oczka to ręcznie wyszywane małe arcydzieła z najwyższej jakości muliny. Włóczki są bardzo delikatne i polecane na dziecięce wyroby.

Gdy lala się pobrudzi można wyprać ją ręcznie, lub w pralce w 30 stopniach, choć zalecałabym jednak pranie ręczne z uwagi na mocne wirowanie pralki. Lala mogłaby zmienić swój wygląd. Środek wypełniony jest antyalergicznym wkładem do poduszek i po delikatnym praniu nie zmieni swojego kształtu.

Susana jest mojego autorstwa i mierzy około 25 cm.

Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie. Jeśli masz ochotę zajrzyj na Facebooka. Polub stronkę i bądź na bieżąco ze wszystkimi ofertami.