to lala którą zrobiłam na szydełku z bardzo mięciutkiej i miłej w dotyku włóczki akrylowej Mimoza Natura w kolorze kremowym. Sukienka to dość intensywny pomarańczowy kolor, który dodaje jej sporo energii i chęci do tańczenia dniami i nocami. Dodatkowe paseczki z ciemnej butelkowej zieleni nieco ją uspokajają. Na głowie wśród włosów w kolorze antracytu, założoną ma opaskę z pięknym dużym kwiatem róży. Zaś w swojej dziurawej torebce nosi zielonkawe buciki, by móc przebierać się jak prawdziwa dama. Oczy z jasnej zielonkawej nitki to ręcznie wyszywane małe arcydzieła z najwyższej jakości muliny. Włóczki są bardzo delikatne i polecane na dziecięce wyroby.

Gdy lala się pobrudzi można wyprać ją ręcznie, lub w pralce w 30 stopniach, choć zalecałabym jednak pranie ręczne z uwagi na mocne wirowanie pralki. Lala mogłaby zmienić swój wygląd. Środek wypełniony jest antyalergicznym wkładem do poduszek i po delikatnym praniu nie zmieni swojego kształtu.

Lily jest mojego autorstwa i mierzy około 25 cm.

Jeśli jesteś zainteresowana/y podobną lalą bądź w innej kolorystyce napisz do mnie. Jeśli masz ochotę zajrzyj do mnie na Facebooka. Polub stronkę i bądź na bieżąco ze wszystkimi ofertami.